NIKDO TO NEMŮŽE ZASTAVIT

Vášeň a touhu všech abarthistů po adrenalinu, výkonu a dynamice je téměř nemožné zastavit. A to samé platí o našem Štírovi. Užijte si exkluzivní seriál animovaných log, která jsou připravená ožít a provést vás úžasným světem Abarth. První z nich jsou již tady, další budou následovat. Nepromeškejte je!

Zjistěte více

JEDEN SYMBOL,MNOHO VÝZNAMŮ.

Od zrození značky Abarth před 70 lety byl štír vždy jejím hlavním symbolem. Proč právě štír? Jednoduše proto, že Carlo Abarth se narodil v listopadu ve znamení Štíra. Ale Štír u značky Abarth znamená mnohem více. Představuje odvahu, sílu a výkon. Vítejte v jeho světě a seznamte se s hodnotami, které tento svět utváří a jimiž Štír vyniká.

VÝKON

Malý vůz, obrovská síla. Od turbodmychadla Garrett po nezaměnitelný řev výfuku Akrapovič, od silného motoru 1.4 T-Jet s výkonem 180 k schopným zrychlit z 0 na 100 km/h za 6,7 sekundy po profi tlumiče odpružení značky Koni. Výkon a adrenalin jsou dvě nejsilnější emoce, které vám Abarth poskytne.

VÁŠEŇ & KOMUNITA

Jakmile vás Štír zasáhne, začnete ho milovat a už se té lásky nezbavíte. Během 70 let se z Abarthu stalo mnohem víc, než jen to, co představuje řada modelů této značky. Lidé z celého světa se spojují v klubech Abarth, setkávají se na akcích a užívají si zábavu v duchu značky se štírem ve znaku.

KVALITA ZPRACOVÁNÍ & DESIGN

Výkon, který má styl. Abychom vám vždy dopřáli zážitek z jízdy a stejné emoce, jaké zažívají závodní jezdci, volíme pro každou část našich modelů ty nejvhodnější komponenty. Ať už jde o prvky výbavy díky úzké spolupráci se značkou Sabelt nebo o výrazný lak, vždy se snažíme o ještě odvážnější a sportovnější vzhled našich modelů.

TECHNOLOGIE

Chceme vám zajistit maximální zábavu, proto každý náš model neustále doplňujeme nejmodernějšími technologiemi. Připojte svůj chytrý telefon k multimediálnímu systému UconnectTM s displejem v HD rozlišení a pusťte si soundtrack, který dokonale ladí s vaším dobrodružstvím. Otestujte svůj vlastní výkon a ohodnoťte svou jízdu prostřednictvím exkluzivní telemetrie Abarth.

ZÁVODĚNÍ & ADRENALIN

Ať už jde o mistrovství světa v rally nebo šampionáty pod hlavičkou Abarthu, závody na šotolině či na asfaltu, postaví-li se Štír na start, adrenalin stoupne na maximum. A zapomenout nesmíme ani na historické partnerství značky Abarth s MotoGPTM. Jste připraveni sledovat nejzajímavější klání našich Štírů?