ABARTH DAYS 2019

Prožijte znovu  tuto nezapomenutelnou akci.

VÍKEND PLNÝ VÝKONU!

Party ve znemení Štíra skončila, ale Milano se ještě stále chvěje vzrušením. Na setkání Abarth Days 2019 oslavující 70. výročí značky Abarth dorazilo přes 5000 fanoušků z celé Evropy ve více než 3000 vozech Abarth. Byly to dva dny neomezené zábavy a výkonu s jedním speciálním překvapením, jímž bylo odhalení exkluzivního modelu Abarth 695 70° Anniversario. Nezapomenutelná akce probíhala rovněž online a sledovalo ji 8,5 milionu uživatelů, kteří napsali přes 2500 příspěvků.

JAK SE K NÁM DOSTANETE

- Vozem Abarth: Po projetí bodu Rho - Monza na dálnici A52 mohou všichni členové klubů Abarth sledovat ukazatele na Cargo 6 MIND (G3CR+H2 Rho, MI), ostatní majitelé pak Cargo 11 MIND (G4C3+GX Baranzate, MI). Všechny vozy Abarth mohou zůstat zaparkované celou noc z 5. na 6. října uvnitř prostoru akce.

 - Jiným vozem: Po projetí bodu Rho - Monza na dálnici A52 mohou ostatní řidiči (tedy bez vozidel Abarth) zaparkovat na nádvoří věznice Bollate.

 - Vlakem /metrem: stanice Rho Fiera Milano. Vchod z Accesso Triulza.

ZJISTĚTE VÍCE


DVA NEZAPOMENUTELNÉ DNY

Připravte se na prožití maximálního zážitku Abarth. Dva dny ve jménu nejslavnějšího štíra oslavující jeho 70. výročí. Dechberoucí zkušební jízdy, škola smyku, poutavé ukázky parkuru, pódiová vystoupení, DJ sety a novinky z dílen Abarth.

STÁHNOUT PROGRAM

NAPLÁNUJTE SI CESTU

S naší cestovní kanceláří prožijete Abarth Days bez starostí. Jak to funguje? Stačí, když nám pošlete e-mail na adresu abarthdays2019@wtg.it s následujícími informacemi:

- Kolik nocí zůstanete.

- Kolik a jaké pokoje potřebujete.

- Jaké další služby potřebujete.

- Na jakou stanici/letiště dorazíte.

- Zda potřebujete zajistit dopravu na/z hotelu.